Naantalin Tennis Poka ry

info@naantalintennispoka.fi
 

Naantalin kirkkopuiston tenniskentät: Luostarinkatu 1, Naantali

Tietoa Kirkkopuiston ja Kailon tenniskenttien varaamisesta »

 

Hallitus

Jyri Mäkelä
puheenjohtaja 050 3636 926 jyrim66@gmail.com
Jarno Terho
varapuheenjohtaja, nettisivut 040 549 2272 jarno.terho@gmail.com
Tapani Jokinen
sihteeri, ITN-yhteyshenkilö 044 981 3527 tapani.jokinen51@gmail.com
Jari Terho
rahastonhoitaja, jäsenrekisterit 044 500 6000 jari.terho@gmail.com
Jarmo Anttila
044 5409 110 (työ)
045 896 9999
jarmo.anttila1@gmail.com
Ville Nieminen
0400 449 416 riemuniemu@gmail.com
Pasi Pennanen
044 290 0075 pasi.ilmari.p@gmail.com

Valmentajat

Jyri Mäkelä
Päävalmentaja 050 3636 926 jyrim66@gmail.com
Ville Nieminen
0400 449 416 riemuniemu@gmail.com